Artvin Güncellemesi

16/07/2009, 06:17

Önceki günlük yazımın ardından çıktığımız ve üç gün süren yorucu yolculuğumuzun ardından Barhal’a (Altıparmak Köyü) vardık, 5 gündür de buradayız (hatta sevgili Bora Bilgin ve ailesi de bizimle idi, onları da bu gün uğurladık)… Bu gün Kara Göl’e çıkmayı planlarken yağmur ve soğuk havanın azizliğine uğrayıp olduğumuz yere çakılınca fırsattan istifade edip bir kaç fotoğraf yayınlayayım da nasıl bir yerde olduğumuz daha iyi anlaşılsın dedim ;) (yolculuk yazısı ve daha fazla fotoğraf Amerika’ya döndüğümüzde).

Samceliyat yaylası (Satibe’nin altı).

Aho’dan Barhal ve Altıparmak Dağları:

Doleys’te büyükbabamın kendi elleri ile inşa ettiği, içinde babamın doğduğu evin kapısı:

Şimdilik bu kadar, takip etmeye devam edin…

Tags: , , ,

“Artvin Güncellemesi” için 6 yorum yapılmış.

 1. Nihat Solmaz

  Harika fotoğraflar paylaşmışsınız. Bir başka gözle ve büyük bir özlemle baktım fotoğraflara. Karar verdim tatil planlarımı memleketim üzerine yapacağım :)

 2. yok ki

  Fotograflar cok guzel, cok etkileyici. Karadenizliyim ben de, Trabzon dogumlu. Bulundugum bu penceresiz lab kosesinde nasil imrendim sizlere anlatamam.
  Tadini cikarin!

 3. Baris Ozyurt

  ozledik efendim. ne zaman donusunuz? belki donuste, ankara?

 4. fcn

  header şahane olmuş! rss feed ile takip etmenin kötü yanı da bu işte, kimbilir ne zaman değişti bu başlık…

  ikinci fotoğrafı filtreyle mi çektiniz yoksa sonradan mı elden geçti? eğer filtreyse hangi filtredir? hatta birazcık pozlamadan, diyaframdan, derinlikten bahsetseniz de dinlesek feyz alsak fena mı olur =)

 5. sina

  birazdan trafiğin içine girecek bu şahsı depresyona iyiden iyiye sokacak türden kareler :))

 6. mehmet yüzüak

  Sn Murat,

  nasılsın iyimisin. Görüşmyeleli uzun zaman oldu. Malesef bir hafta ile kaçırmışım sizleri. Sizlerden sonra geldim bende köye. Eğer irtibata geçmek istersen mzyuzuak@hotmail.com adresini ekle. Kendine iyi bak. Görüşmek üzere. ,

  Mehmet YÜZÜAK

Bir yorum bırakın, şanınız yürüsün